گروههای خبریتبلیغات تصادفی

  مکان های دیدنی تهران

درمان گلو درد با داروهای گیاهی

اگر سرما خورده‌ايد و گلويتان درد مي‌کند و وقت دکتر رفتن نداريد يا اهل دارو و به خصوص آمپول زدن نيستيد- Darman GaloDard,درمان گلو درد-لیموترش-چای-سرکه سیب-عسل-مریم گلی-آویشن-پوست درخت بلوط-اسطو خودوس-دارو گیاهی

تلویزیون دیجیتال در اندروید بدون اینترنت

تلویزیون_دیجیتال_در_اندروید_بدون_اینترنت
کانال های تلویزیونی دیجیتال بر روی اندروید بدون نیاز به اینترنت با استفاده از چند کار بسیار ساده و نرم افزار ضمیمه شده و آموزش مربوطه که ضمیمه این فایل هست میتونید که تمام کانال های تلویزیونی دیجیتال رو بر روی گوشی و تبلت اندروید خود بدون نیاز به اینترنت داشته باشید. پیش نیاز : آندروید 4 به بالا و دستگاه اگر روت شده باشد بهتر است . تست شده توسط گیرنده های X-vision , MyGia , Provision ب

فارسی کردن اعداد در ورد (مطابقت اعداد با متن)

فارسی کردن اعداد در ورد-farsi kardan adad dar word-نحوه فارسی کردن اعداد در ورد-طریقه فارسی کردن اعداد در ورد-word 2007-آموزش ورد فارسی میتینگ-amoozesh word
مکان-های-دیدنی-تهران-مکان-های-دیدنی-تهران-tehran-کاخ-سعدآباد-gardeshgari-پارک-جمشیدیه-بازار-تجریش-borj-milad-سر-در-باغ-ملی-توچال-bam-tehran-اماکن-دیدنی-تهران

تهران بزرگ، دیدنی‌ها و جذابیت‌های فراوانی برای علاقه‌های مختلف دارد. امکانات ورزشی، فرهنگی و آثار تاریخی و طبیعی متفاوتی که در تهران وجود دارد، این شهر را همچون شهر فرنگی کرده که برای هر بیننده‌ای جذاب است.


خبرگزاری میراث فرهنگی – گردشگری:

تهران، پایتختی که بیش از 200 سال عمر دارد، بسیار بزرگ شده و جمعیت‌اش از بعضی کشورهای دنیا بیشتر است. در این شهر آنقدر دیدنی‌های متفاوت از قدیم و جدید دارد که یک سفر چند روزه لازم است تا مسافر و مهمان تهران با این شهر آشنا شود.

از شمال و در دامنه کوه البرز جذابیت‌های شهر آغاز می‌شود، مرکز شهر به شکل دیگری مسافر را مجذوب می‌کند و در ادامه محله‌های جنوبی و مرز کویری تهران جذابیت‌های خاص خود را دارد.
 
برای جلوگیری از سردرگمی، دیدنی‌های تهران منطقه‌ای معرفی شود، بهتر خواهد بود. از شمال یا دامنه کوه تا جنوب. البته
شهر ری هم جز تهران است اما خود شهر ری، به طور جداگانه ری گردی دارد.
 

در امتداد کوهستان، مناطق تفریحی مختلفی وجود دارد که بسته به شرایط موجود می‌توان از فضای تفریحی استفاده کرد یا به فعالیت ورزشی پرداخت.

از شرق به غرب، دارآباد، کلک‌چال که نقطه آغاز آن پارک جمشیدیه قرار دارد. دربند و درکه شاید نیازی به معرفی نداشته باشند و ببیشتر مردم به این بخش‌ها بروند.

در کنار این مسیرها، بام تهران یا مجموعه توچال را هم باید گفت که در مقایسه با دیگر مسیرها از امکانات مدرنی برخوردار است. به‌ویژه اگر فرد زمان یا توان صعود سبک را نیز نداشته باشد می‌تواند از تله‌کابین که به ارتفاعات متفاوتی می‌رود استفاده کند.


بام تهران-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-farsimeeting.com-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا ساصد-پارک ارم -ارم سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-park  niavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-فارسی میتینگ-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران 
پارک جمشیدیه
در این محدوده موزه‌های متعددی با موضوعات گوناگون قرار دارند که بازدید تمامی آنها به بیش از یک روز زمان نیاز دارد. موزه طبیعت و حیات وحش دارآباد موجودات مناطق مختلف ایران و جهان را در پنج سالن متفاوت به نمایش گذاشته است.

بوستان جمشیدیه-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-park  niavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهرانمناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران-مکان های دیدنی تهران-پارک جمشیدیه-مناطق تفریحی تهران-اماکن دیدنی تهران-tehran-makanhayeh didani

کاخ موزه نیاوران از موزه‌های قابل توجه است که بناهای آن از اوایل قاجار تا پهلوی دوم ساخته شده‌اند. کاخ صاحب‌قرانیه، کاخ نیاوران با معماری مدرن، کتابخانه و مجموعه جهان‌نما، بخش‌های چشمگیر این مجموعه هستند. البته فضای سبز با گونه‌های مختلف پرندگان اثر خود را بر بازدیدکنندگان خواهد گذاشت.
 
کاخ موزه سعدآباد

دیگر مجموعه‌ای است که بازدید هیجان‌انگیزی را که نیازمند صرف وقت است، رقم می‌زند.

در این مجموعه 110 هکتاری، ساختمان‌های متفاوتی از دوره قاجار تا پهلوی بنا شده که تا پیش از انقلاب محل زندگی خانواده دربار بودند و اینک در هر کدام بخشی از هنر و فرهنگ این مرز و بوم به نمایش گذاشته شده است.

کاخ موزه سعد آباد-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-park  niavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران

موزه‌های استاد حسین بهزاد، صنایع دستی، برادران امیدوار و سبز نمونه‌هایی از این مجموعه هستند. پیاده‌روی در این فضا به‌خصوص در بهار و پاییز خود جذابیتی خاص دارد.
 

به صفحه باغ پرندگان تهران نگاهی بیندازید. اینجا کلیک کنید.

باغ پرندگان-مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران-اماکن دیدنی تهران-مکان های تفریحی تهران-amaken tafrihi tehran-baghe parandegan-نشانی باغ پرندگان-پارک پرندگان-park parandeghan


کاخ سبز- مجموعه سعدآباد

موزه سینما امکاناتی دارد که جنبه‌های مختلف را در برمی‌گیرد. خود بنا با توجه به قدمت قاجاری زیباست، در نمای خارجی تزیینات اجری به کار رفته و در سالن سینما مقرنس‌های فوق‌العاده‌ای ایجاد شده است.

در سالنی دیگر جوایز ارزنده‌ی داخلی و خارجی فعالان سینما مانند خرس طلایی برلین یا نخل طلایی کن دیده می‌شود. در این مجموعه همچنین دو کافی‌شاپ و فروشگاه‌های هنرهای دستی و موسیقی در دسترس علاقه‌مندان است.
مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران-amaken didani tehran-کاخ موزه سعدآباد تهران-kakh mozeh saad abad-مکان های دیدنی تهران
موزه موسیقی که دنیایی از صداست در همان نزدیکی است. در این موزه انواع ساز، کارگاه ساخت و وسایل برخی اساتید موسیقی به نمایش گذاشته شده است. این موزه با داشتن راهنمای شنیداری که ضمن توضیحات صدای ساز را نیز پخش می‌کند از دیگر موزه‌ها متمایز است.
 
در شمال تهران، میدان تجریش از فضاهایی است که برای یک مقیم تهران هم جذابیت دارد و گاهی باید سری به آن بزند. بازار سرپوشیده تجریش، فروشگاه‌های مختلف، مرکز خرید تندیس که نسبتاً جدید است از همه مهم‌تر امام‌زاده صالح افراد بسیاری را به تجریش فرامی‌خواند.

 بازار تجریش
پیاده‌روی در خیابان ولی عصر حدفاصل میدان تجریش تا چهارراه پارک‌وی با درختان چناری که متراکم‌تر از سایر قسمت‌هاست، حال و هوایی دیگر دارد. در امتداد خیابان ولی عصر پارک ملت و پارک ساعی، شرایطی مهیا کرده‌اند تا برای مدت کوتاهی از فضای شهر خارج شد.

بازار تجریش-tajrish-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-parkniavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-امازاده صالح تجریش

همین جا باید گفت پردیس‌های سینمایی از جمله پردیس سینمایی ملت که پشت پارک ملت واقع شده با چند سالن سینما، فروشگاه موسیقی، نمایشگاه آثار هنری و اغذیه‌فروشی از فضاهای فرهنگی- تفریحی پایتخت به‌شمار می‌آیند.
bazare tajrish-بازار تجریش تهران - میدان تجریش-اماکن دیدنی تهران-مکان های تهران-مکان های دیدنی
تقریباً‌ در نوار مرکزی شهر از غرب به شرق نیز جذابیت‌های متفاوتی به چشم می‌خورد که به اوقات فراغت شکل مناسبی می‌هد.

موزه رضا عباسی در سیدخندان، گنجینه عظیمی از کتب خطی با مینیاتورهای ارزشمند، ظروف سرامیک و زیورآلات در دوره‌های مختلف را در خود جای داده که مشابه آن را کمتر جایی می‌توان دید. در همان حوالی باغ موزه قصر هم جذابیت دارد.

زندان قصر ابتدا باغ مشجر بزرگی بود که از زمان رضاخان بنای بزرگ و کهن و تیره آن تبدیل به زندان شد که تا چند سالی پس از انقلاب نیز ادامه داشت.
 
در میانه، موزه هنرهای معاصر و موزه فرش ایران که در کنار پارک لاله واقع‌اند، شاید جهانی در یک مرز باشند که دنیای رنگارنگ فرش و تابلوهای هنری نزدیک به هم قرار دارند.

در این محدوده، همچنین هر عابری که از خیابان کارگر می‌گذرد آثاری را در محوطه موزه هنرهای معاصر می‌بیند که کمتر کسی از ارزش و تاریخچه آنها اطلاع دارد. آثاری از جاکومتی هنرمند سوئیسی، پومودورو هنرمند ایتالیایی و اثری مانند تقدیس از پرویز تناولی.
 

taghdis-موزه هنرهای معاصر و موزه فرش ایران-taqdis-تاقدیس-اماکن دیدنی تهران-makanhayeh didanie tehranتقدیس، اثر پرویز تناولی
در همین امتداد به طرف غرب بوستان گفتگو و پارک پردیسان قرار دارند. بوستان گفتگو از این نظر که ترکیبی از باغ‌های انگلیسی، ژاپنی و عناصری از دیگر کشورها یک جا گنجانده شده، دیدنی است.

پارک پردیسان نیز جدای از وسعت که آن را برای پیک‌نیک و پیاده‌روی مناسب ساخته، فضایی برای بادبادک‌بازی خانواده‌ها مهیا کرده است.
پارک پردیسان-بوستان گفتگو-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-park  niavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران

در پارک پردیسان موزه تنوع زیستی وجود دارد که گونه‌های گیاهی و جانوری جهان و همچنین گونه‌های جانوری کمیاب در ایران نظیر هوبره، سیاه خروس، گور ایرانی، یوزپلنگ و میش‌مرغ را به نمایش گذاشته است.
 
قسمتی که بدون شک برای تهرانی یا مهمان تهران دیدنی است، بخش تهران قدیم است.

محله‌های بازار، عودلاجان و سنگلج، خیابان‌های ناصرخسرو، پامنار، لاله‌زار، 30 تیر، کوچه‌ مروی، میدان‌های بهارستان و توپخانه با خانه‌‌ها و مدرسه‌ها یا تکایا، حمام‌ یا زورخانه، مسجد، کلیسا، کنیسه و آتشکده، نام‌های کوچه‌ها همه از پایتخت 200 ساله حکایت‌ها دارند.
 
دیدنی‌های محدوده میدان توپخانه کم نیستند. موزه دکتر مقدم نزدیک به میدان حسن‌آباد که خود بسیار دیدنی است، قرار دارد. این موزه یک خانه قدیمی و باصفاست که محسن مقدم، طراح آرم دانشگاه تهران آن را با اشیای ارزشمند گردآوری شده تزیین کرده است.

موزه آبگینه

که در بنایی زیبا واقع شده و تاریخچه کهن شیشه و سفال را نشان می‌دهد از دیدنی‌های خیابان 30 تیر است. موزه ملی که در حال حاضر تاریخ زندگی و تمدن را در ایران از 8هزار سال پیش از میلاد تا زمان ساسانیان نشان می‌دهد و همچنان بخش اسلامی آن تعطیل است، با معماری خاص و سردر باغ ملی و میدان مشق و موزه ملی ملک در همین محدوده هستند.

مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران-khanehe doctor moghaddam-خانه-موزه دکتر مقدم-amakene didani-مکان های دیدنی تهران
عبور از سردر باغ ملی

قدم زدن در میدان مشق و تماشای بناهایی که معماری‌ هر یک از آنها نماد دوره‌ای از تاریخ ایران است، بسیار دل چسب خواهد بود.

هر چند ساختمان‌های میدان مشق به اداره‌هایی تعلق دارند اما در همین مجموعه، در موزه ملک با معماری دوره اسلامی به روی بازدیدکنندگان باز است. مجموعه سکه‌‌ها، نسخ خطی سالن آثار کمال‌الملک و همچنین سالن تک اثر از بخش‌های جذاب این موزه هستند.
سر درباغ ملی-موزه آبگینه-بازار-توپخانه-میدام امام-پارک شهر-موزه گلستان-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-park  niavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران

کاخ-موزه گلستان یا بناهایی چون عمارت بادگیر و شمس‌العماره بیش از یک بار انسان را ترغیب به بازدید می‌کند. در مقابل این مجموعه بازار بزرگ تهران قرار دارد که به راهی معماگونه مانند است. امام‌زاده زید، مسجد امام و مسجد جامع از دیدنی‌های بازار تهران هستند.
 
برج آزادی

برج آزادی با معماری مخصوص خود و محوطه‌ای همچون یک باغ ایرانی در غرب پایتخت واقع شده و به دلیل وجود پایانه غرب و فرودگاه مهرآباد تا حدی حکم ورودی شهر را بازی می‌کند و مانند مهر تأییدی بر بودن در تهران است.

برج آزادی تهران-میدان آزادی-بنای تاریخی تهران-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-parkniavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-امازاده صالح تجریش-مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران

علاوه بر بنا و معماری، موزه مجموعه آزادی با نمونه آثاری از نقاط مختلف ایران و همین طور تماشای محیط پیرامون از فراز برج آزادی جالب توجه است.
 
شب‌های تهران در برج میلاد

چند سالی است که برج میلاد نقش سمبول تهران مدرن را بازی می‌کند.

برج میلاد تهران-اماک دیدنی -borje milad-مکان های دیدنی تهران-برج میلاد-مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-www.farsimeeting.com-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران-فارسی میتینگ

برج میلاد-borj milad-بلیط برج میلاد-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-parkniavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-امازاده صالح تجریش

 این برج که از زوایای مختلف شهر دیده می‌شود با امکاناتی مانند سینما، رستوران، نمایشگاه، برگزاری کنسرت موسیقی و همایش در مسیری پیش می‌رود تا حس دلبستگی در مردم ایجاد کند.

در تعطیلات سال نو نیز جشنواره نوروزی در این مکان برگزار می شود.
 
برای آن دسته که مایل‌اند برای چند ساعتی هم که شده از شهر دور شوند.

پارک جنگلی سرخه‌حصار در جنوب شرقی و پارک چیتگر در غرب تهران با امکانات پیک‌نیک، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری، فضایی مناسب خانواده‌ها دارند.

سرخه حصار-پارک جنگلی-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-parkniavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-امازاده صالح تجریش-مناطق گردشگری تهران-جاهای گردشگری تهران-مکانهای دیدنی تهران-مراکز دیدنی تهران-دیدنی های شهر تهران-مکانهای تفریحی تهران-مکانهای تاریخی تهران-جاهای دیدنی اطراف تهران

پارک جنگلی سرخه‌حصار

سرخه‌حصار یکی از پارک‌های ملّی ایران است که در شرق تهران قرارگرفته و مساحت آن در حدود ۹۱۶۸ هکتار می‌باشد که به جز بخش شمال شرقی آن تمام این ناحیه تحت کنترل و حفاظت سازمان محیط زیست قرار دارد

پارک چیتگر

پارک جنگلی چیتگر از پارک‌های جنگلی شهر تهران است. این بوستان از شمال به زمین‌های چیتگر، از جنوب به آزادراه تهران-کرج از غرب به آزادشهر و پیکان‌شهر و از شرق به منطقهٔ خرگوش‌دره محدود می‌شود.

چیتگر-chitgar-پارک جنگلی چیتگر-فارسی میتینگ-farsimeeting.com-اماکن دیدنی و گردشگری تهران-بوستان یا پارک زیبای نیاوران-farsimeeting.com-کاخ نیاوران-باشگاه تیرندازی مهام یا  ساصد-پارک ارم -ارم  سبز-اوین درکه-amakene varzeshi-دربند تهران-پارک قیطریه-موزه دارآباد-حیات وحش-parkniavaran-پارک ملت یا بوستان ملت-باشگاه پینت  بال متریکس-پارک آب و آتش-پارک حضرت ابراهیم-bam tehran-بام  تهران-کوه توچال-کلک چال-دهکده آبی پارس-بوستان  جمشیدیه یا پارک جمشیدیه و پارک ابوالقاسم فردوسی-اماکن دیدنی و  گردشگری تهران-amaken gardeshgari tehran-مکان  های دیدنی و تفریحی تهران-بام تهران-موزه ها و پارک های  تهران-makanhaye didani-جاهای دیدنی و تفریحی  تهران-جاهای دیدنی و گردشگری و تفریحی تهران-amakene tafrihi  tehran-مکانهای تفریحی و گردشگری تهران-park va bustan-اماکن ورزشی تهران-امازاده صالح تجریش

هدف از احداث این بوستان جنگلی که در آغاز مسیر وزیدن باد غربی به شهر تهران قرار گرفته، بالا بردن مقدار اکسیژن هوای تهران بوده‌است.

این پارک دارای یک پیست و مسیرهای دوچرخه‌سواری و امکانات اسکیت‌سواری است.
همچنین ایستگاه مترو چیتگر مقابل درب شمارهٔ ۱ و ایستگاه مترو ایران خودرو مقابل درب‌های ۵ و ۷ قرار دارد. دریاچه چیتگر در مجاورت این پارک جنگلی واقع شده است.


تعداد بازدید : 110082
  اجراي طرح هر دانش آموز ايراني يک تبلت     9قانون طلايي در عذرخواهي از همسرمان     منشا اصلي زبان فارسي پيدا شد     فقيرترين رئيس جمهور جهان     تجهيز تاکسي‌هاي لندن به سيستم واي فاي رايگان     ثبت شدن تار ايراني به نام کشور آذربايجان     صداهاي مشابه فارسي     تاریخچه سیزده بدر و شیوه های برگزاری و مراسم سیزده به در     روسری ترکمن و مانتوی گل‌گلی در جمعه بازار     مکان های دیدنی تهران     باغ پرندگان تهران     ترجمه کتاب دیوان حافظ به زبان ترکی توسط شاعر مشگین شهری     اماکن دیدنی و گردشگری تهران (سری دوم)     مناطق تفریحی و اماکن دیدنی تهران (سری سوم)     ده عامل خطر مرگ ایرانیان در کشور اعلام شد     مریم میرزا خانی ریاضیدان ایرانی اولین بانوی برنده جایزه فیلدز در جهان     یکم شهریور ماه روز همدان     آداب نگاه کردن به آثار هنری در موزه     جاذبه‌های گردشگری تهران (سری چهارم)  

سوالات و نظرات خود را در فرم زیر مطرح کنید :

: نام  
ایمیل یا تلفن : خصوصی نزد مدیر
نظر :  
سوال :
حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 3 + 14
پاسخ :
   
   
 

صفرعلی صادقی بازنشسته اموزش و پزورش نوشته :

اگرازشهرستان ها برای اقامت و بازدید به تهران بیایندچه امکاناتی برای انها در نظرگرفته شده است

پاسخ دادن به نظرات

حنانه در پاسخ به صفرعلی صادقی بازنشسته اموزش و پزورش نوشته :

چشم


آنيتا نوشته :

سلام من در اسپانيام قراره از تهران تحقيق كنم مي توانيد فيلم از تهران هم بگذاريد

پاسخ دادن به نظرات

مدیر سایت فارسی میتینگ در پاسخ به آنيتا نوشته :

El futuro cercano, sin duda


محمدی بجنورد نوشته :

خوب بود .لطفا جهت ایجادفضاتفریحی کوچک راهکار دهید.

پاسخ دادن به نظرات

محمد غلامی نوشته :

سلام من میتونم تهران بیام

پاسخ دادن به نظرات

رضاحسین ابادی نوشته :

خیلی بدنبودقابل تحمل بود

پاسخ دادن به نظرات

یه بنده خدا در پاسخ به رضاحسین ابادی نوشته :

اما شما قابل تحمل نیستید. جانم!

 1 | 2  3  4  5  6  7